DOC to Image Converter

DOC to Image Converter

DOC to ImageConverter převádí slovo DOC, RTF na profesionální kvality obrazu
Hodnocení
4.0  (2 hlasů)
Váš hlas
Skóre
2.1
100% čistý software. Zkontrolujte sestavy.
Tento program obdržel 5 ocenění
Hledáte software, který vám umožní převést dokument aplikace Word do formátu obrázku(Jpeg/Jpg/Tiff/Bmp/Eps/Ps) formát souboru? DOC to Image(Jpeg/Jpg/Tiff/Bmp/Eps/Ps) Converter V4.0 je odpověď na všechny vaše potřeby konverzi souborů.
Pokud máte dokument (DOC) soubor, a budete muset proměnit v needitovatelných obrazový soubor, který je snadno na e-mail (jako BMP)!
Převod DOC soubory BMP nebylo nikdy jednodušší!
Pomocí DOC to PDF Converter v Microsoft Word Simply zvolte Soubor/Otevřít v Microsoft Word otevřít původní dokument aplikace Word, klepněte na tlačítko "Uložit jako Image" tlačítko na panelu nástrojů, aby okamžitě vytvořit Jpeg/Jpg/Tiff/Bmp/Eps/Ps soubor z dokumentu aplikace Word.
DOC to Image(Jpeg/Jpg/Tiff/Bmp/Eps/Ps) Converter V4.0 je rychlý, nejjednodušší způsob, jak převést slovo DOC, RTF, aby v profesionální kvalitě Jpeg/Jpg/Tiff/Bmp/Eps/Ps soubory formátu souboru. Jeho snadno používat rozhraní umožňuje vytvářet Jpeg/Jpg/Tiff/Bmp/Eps/Ps soubory jednoduše klikněte na tlačítko "Uložit jako Image" tlačítko z MS Word, vytváření dokumentů, které lze zobrazit na libovolném počítači s Image diváka.
Informace aktualizovány: