DOC to Image Converter

DOC to Image Converter

DOC to ImageConverter konwertuje słowo DOC, RTF dla profesjonalnej jakości obrazu
Ocena
4.0  (2 głosy)
Twój głos
Wynik
2.1
100% czyste oprogramowanie. Sprawdź raportu.
Ten program otrzymał 5 nagrody
Szukasz oprogramowania, które pozwoli ci przekonwertować z formatu dokumentu programu Word w Formacie pliku graficznego(JPEG/Jpg/Tiff/BMP/polistyren spieniany/PS)? DOC to Image(formaty JPEG/Jpg/Tiff/BMP/polistyren spieniany/PS) Converter V4.0 jest odpowiedzią na wszystkie Twoje potrzeby konwersji plików.
Jeśli masz dokument (DOC) plik i trzeba przekształcić go w нередактируемом plik obrazu, że łatwo napisać (jak BMP)!
Konwersja DOC pliki BMP nigdy nie było łatwiejsze!
Za pomocą DOC to PDF Converter w Microsoft Word Simply wybrać plik/otwórz w Microsoft Word otworzyć dokument programu Word, a następnie kliknij przycisk "Zapisz jako Image" przycisk na pasku narzędzi, aby tam tworzyć JPEG/Jpg/Tiff/BMP/polistyren spieniany/PS-pliku z dokumentu programu Word.
DOC to Image(formaty JPEG/Jpg/Tiff/BMP/polistyren spieniany/PS) Converter V4.0-jest to szybki, łatwy sposób przekonwertować Word DOC, RTF dla profesjonalnej jakości w formacie JPEG/Jpg/Tiff/BMP/polistyren spieniany/PS-file Format pliku. Jego łatwy w obsłudze interfejs pozwala na tworzenie obrazu JPEG/Jpg/Tiff/BMP/polistyren spieniany/PS, pliki, po prostu kliknij "Zapisz jako przycisk Image" od MS Word, tworząc dokumenty, które mogą być przeglądane na dowolnym komputerze z widzem Image.
Aktualizacja informacji: