DOC to Image Converter

DOC to Image Converter

DOC to ImageConverter تبدیل کلمه DOC های RTF تا حرفه ای-کیفیت تصویر
امتیازدهی کاربر
4.0  (2 رأی)
رأی شما
نمره
2.1
100٪ نرم افزار تمیز. به گزارش کنید .
این برنامه 5 جایزه دریافت کرد
آیا شما به دنبال نرم افزاری است که اجازه خواهد داد که شما را به تبدیل از سند Word فرمت تصویر(Jpeg/Jpg/Tiff/Bmp/Eps/Ps) فرمت فایل است ؟ DOC to Image(Jpeg/Jpg/Tiff/Bmp/Eps/Ps) Converter V4.0 پاسخ به تمام فایل های خود را تبدیل نیاز دارد.
اگر شما یک سند (DOC) فایل و شما نیاز به تبدیل آن به یک uneditable بررسی می گردد فایل تصویر است که آسان به ایمیل (مانند BMP)!
خود را تبدیل DOC فایل به BMP هیچگاه آسانتر نبوده است!
با استفاده از DOC to PDF Converter در Microsoft Word Simply انتخاب فایل/باز در Microsoft Word برای باز کردن یک کلمه اصلی سند, و سپس کلیک بر روی "ذخیره به عنوان Image" را فشار دهید در نوار ابزار فورا به ایجاد یک Jpeg/Jpg/Tiff/Bmp/Eps/Ps فایل از کلمه سند است.
DOC to Image(Jpeg/Jpg/Tiff/Bmp/Eps/Ps) Converter V4.0 سریع و ساده ترین راه برای تبدیل کلمه DOC های RTF تا حرفه ای-کیفیت Jpeg/Jpg/Tiff/Bmp/Eps/Ps فایل فرمت فایل. آن آسان برای استفاده از رابط اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد Jpeg/Jpg/Tiff/Bmp/Eps/Ps فایل به سادگی با کلیک بر روی "ذخیره به عنوان Image" را فشار دهید از MS Word ایجاد اسناد است که می تواند بر روی هر کامپیوتر با یک Image بیننده.
اطلاعات به روز شده در: